• Qoltec Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC | Singlemode | 0.9 | Zestaw 10szt.

Symbol: 54499

Szybkozłącze umożliwia zakończenie światłowodu bez konieczności spawania. Złącza: SC/UPC Typ włókna: Jednomodowe

66.40
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 2.99
Paczkomaty InPost 2.99
Kurier GLS 15
Dostępność Duża dostępność
EAN 5901878544991

Szybkozłącze światłowodowe


Szybkozłącze światłowodowe gwarantuje niskie tłumienie oraz umożliwia zakończenie światłowodubez konieczności spawania.
Szybkozłącza nadają się do zakańczania linii optycznych wszędzie tam gdzie są stosowane tradycyjne, klejone złącza optyczne np. do zakańczania włókien światłowodowych w przełącznicach budynkowych.

ZŁĄCZA SC/UPC


Złącza SC zaprojektowane zostały w celu wykorzystywania ich w telekomunikacji. Używane są także w urządzeniach aktywnych takich jak wideo konwertery oraz media. Zapewniają szybkie i łatwe przyłączenie oraz są odporne na defekty połączenia. Kształt złącza pozwala na łatwy i pewny montaż. Oprócz zastosowań w telekomunikacji, złącze światłowodowe SC jest stosowane w sieciach LAN i WAN, w sieciach CATV, technikach pomiarowych, do systemów czujników oraz na kolei. Złącze UPC posiada płasko spolerowane czoło ferruli. Z uwagi na ryzyko uszkodzenia, nie można parować ze sobą złącza APC i UPC.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu?Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każde oferowane przez nas szybkozłącze posiada 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.
Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj złączy SC/UPC
Typ włókna Jednomodowy
Średnica kabla 0.9 mm
Opakowanie Polybag
Zawartość opakowania Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC 10 szt.
Głębokość / Długość opakowania 15
Szerokość opakowania 70
Wysokość opakowania 120
Waga netto 0,0030 kg
Waga brutto 0,0040 kg
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Rodzaj złączy SC/UPC
Typ włókna Jednomodowy
Średnica kabla 0.9 mm
Zawartość opakowania Szybkozłącze światłowodowe SC/UPC 10 szt.
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,0030 kg
Waga brutto 0,0040 kg
Gwarancja 24 miesiące
Wysokość opakowania 120
Szerokość opakowania 70
Głębokość / Długość opakowania 15
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.