• Qoltec Adapter hybrydowy FC/UPC - ST/UPC | Simplex | Multimode

Symbol: 54156

Adapter hybrydowy służący do połączenia światłowodów wielomodowych. Złącza: FC/UPC - ST/UPC Typ: Simplex

1.12
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9
Paczkomaty InPost 9
Kurier GLS 15
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.15 kg
EAN 5901878541563
Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach FC/UPC - ST/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, łącząc patchcordy z pigtailami zespawanymi z kablem światłowodowym. Adaptery jednomodowe cechuje posiadanie ceramicznego elementu centrującego i jest on bardziej precyzyjnie wykonany niż adapter wielomodowy. Urządzenie może być stosowane w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Sygnał w światłowodzie wielomodowym pozwala na rozchodzenie się w nim modów światła o różnych wielkościach. Poprzez rozpowszechnianie wielu modów światła w światłowodzie, następuje tzw. dyspersja modowa, czyli rozmycie sygnału. Takie zjawisko ma wpływ na zmniejszanie prędkości oraz odległości transmisji. Światłowód wielomodowy jest idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy nie występuje konieczność transmisji na odległości większe niż 5 km.
Specyfikacja
Rodzaj złączy FC/UPC - ST/UPC
Typ Simplex
Typ włókna Wielomodowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Opakowanie Polybag
Waga brutto 0,01 kg
Waga netto 0,009 kg
Typ Simplex
Rodzaj złączy FC/UPC - ST/UPC
Typ włókna Wielomodowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,009 kg
Waga brutto 0,01 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.