• Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex| 10m

Symbol: 54286

Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: SC/APC - SC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 10 m

12.79
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9
Paczkomaty InPost 9
Kurier GLS 15
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
EAN 5901878542867
Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.
Specyfikacja
Rodzaj złączy SC/APC - SC/APC
Rodzaj patchcorda Jednomodowy
Typ transmisji światłowodowej Simplex
Standard włókna G652D
Typ włókna 9/125
Średnica pola modu 9 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Tłumienność <0.3 dB</td>
Straty odbiciowe >60 dB
Długość kabla 10 m
Element wzmacniający Włókno aramidowe
Kolor Żółty
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,064 kg
Waga brutto 0,074 kg
Rodzaj złączy SC/APC - SC/APC
Rodzaj patchcorda Jednomodowy
Typ transmisji światłowodowej Simplex
Standard włókna G652D
Typ włókna 9/125
Średnica pola modu 9 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Tłumienność <0.3 dB
Straty odbiciowe >60 dB
Element wzmacniający Włókno aramidowe
Długość kabla 10 m
Kolor Żółty
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,064 kg
Waga brutto 0,074 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.