• Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC-LC/UPC | Multimode | 50/125U | OM2 | Duplex | 10m

Symbol: 50464

Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: LC/UPC - LC/UPC Standard: OM2 Długość kabla: 10 m

37.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15.99
Kurier GLS 18
Kurier GLS pobranie 25
Dostępność Średnia dostępność
EAN 5901878504643

Opis produktu


Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Schemat patchcorda


1. Kabel światłowodowy: konstrukcja ścisłej tuby ze standardem OM2 z włóknem aramidowym jako wzmocnieniem, które cechuje się wysoką wytrzymałością, elastycznością, absorpcją energii, odpornością termiczną oraz lekkością, a także 3.0 mm zewnętrzna niepalna powłoka kabla (LSZH), która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
2. Zakończenie: złącza LC/UPC - LC/UPC.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas kable światłowodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj patchcorda Wielomodowy
Typ włókna 50/125
Standard włókna OM2
Rodzaj złączy LC/UPC - LC/UPC
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Kolor Pomarańczowy
Długość kabla 10 m
Informacje dodatkowe Posiada zastosowanie w: - transmisjach danych (audio, video) - budowie sieci pasywnej - rozwiązaniach CATV - punktach dystrybucyjnych i węzłowych - sieciach: LAN, MAN, WAN - systemach: WDM, FTTx
Opakowanie Polybag
Głębokość / Długość opakowania [mm] 210
Szerokość opakowania [mm] 20
Wysokość opakowania [mm] 255
Waga netto [kg] 0.1280
Waga brutto [kg] 0.1330
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/UPC - LC/UPC
Rodzaj patchcorda Wielomodowy
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Standard włókna OM2
Typ włókna 50/125
Długość kabla 10 m
Kolor Pomarańczowy
Informacje dodatkowe Posiada zastosowanie w: - transmisjach danych (audio, video) - budowie sieci pasywnej - rozwiązaniach CATV - punktach dystrybucyjnych i węzłowych - sieciach: LAN, MAN, WAN - systemach: WDM, FTTx
Opakowanie Polybag
Gwarancja 24 miesiące
Szerokość opakowania [mm] 20
Głębokość / Długość opakowania [mm] 210
Wysokość opakowania [mm] 255
Waga netto [kg] 0.1280
Waga brutto [kg] 0.1330
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.