• Qoltec Patchcord światłowodowy LC/UPC - LC/UPC | Multimode | 50/125 | OM2 | Duplex | 50m

Symbol: 54030

Patchcord optyczny wielomodowy Złącza: LC/UPC - LC/UPC Standard: OM2 Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 50 m

101.48
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier GLS 15
Dostępność Duża dostępność
EAN 5901878540306

Opis produktu


Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Schemat patchcorda


1. Kabel światłowodowy: konstrukcja ścisłej tuby ze standardem OM2 z włóknem aramidowym jako wzmocnieniem, które cechuje się wysoką wytrzymałością, elastycznością, absorpcją energii, odpornością termiczną oraz lekkością, a także 3.0 mm zewnętrzna niepalna powłoka kabla (LSZH), która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów.
2. Zakończenie: złącza LC/UPC - LC/UPC.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas kable światłowodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Specyfikacja
Wysokość opakowania 65 mm
Szerokość opakowania 300 mm
Głębokość / Długość opakowania 300 mm
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/UPC - LC/UPC
Rodzaj patchcorda Wielomodowy
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Standard włókna OM2
Typ włókna 50/125
Średnica rdzenia włókna 50 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Tłumienność <0.3 dB</td>
Straty odbiciowe 35 - 39 dB
Długość kabla 50 m
Element wzmacniający Włókno aramidowe
Kolor Pomarańczowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Gwarancja 24 miesiące
Waga netto 0,0100 kg
Waga brutto 0,6580 kg
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/UPC - LC/UPC
Rodzaj patchcorda Wielomodowy
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Standard włókna OM2
Typ włókna 50/125
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Tłumienność <0.3 dB
Straty odbiciowe 35 - 39 dB
Element wzmacniający Włókno aramidowe
Średnica rdzenia włókna 50 µm
Długość kabla 50 m
Kolor Pomarańczowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,0100 kg
Waga brutto 0,6580 kg
Gwarancja 24 miesiące
Wysokość opakowania 65 mm
Szerokość opakowania 300 mm
Głębokość / Długość opakowania 300 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.