• Qoltec Patchcord światłowodowy FC/UPC - SC/UPC | Singlemode | 9/125 | G652D | Simplex | 10m

Symbol: 54319

Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: FC/UPC - SC/UPC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 10 m

13.80
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9
Paczkomaty InPost 9
Kurier GLS 15
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg
EAN 5901878543192
Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.
Specyfikacja
Rodzaj złączy FC/UPC - SC/UPC
Rodzaj patchcorda Jednomodowy
Typ transmisji światłowodowej Simplex
Standard włókna G652D
Typ włókna 9/125
Średnica pola modu 9 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Długość kabla 10 m
Kolor Żółty
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,065 kg
Waga brutto 0,075 kg
Rodzaj złączy FC/UPC - SC/UPC
Rodzaj patchcorda Jednomodowy
Typ transmisji światłowodowej Simplex
Standard włókna G652D
Typ włókna 9/125
Średnica pola modu 9 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Długość kabla 10 m
Kolor Żółty
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,065 kg
Waga brutto 0,075 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.