• Qoltec Adapter hybrydowy LC/UPC - ST/UPC | Simplex | Multimode

Symbol: 54150

Adapter hybrydowy służący do połączenia światłowodów wielomodowych. Złącza: LC/UPC - ST/UPC Typ: Simplex

36.90
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 15.99
Odbiór osobisty 0
Paczkomaty InPost 15.99
Kurier GLS 18
Kurier GLS pobranie 25
Dostępność Duża dostępność
EAN 5901878541501

Opis produktu


Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach LC/UPC - ST/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, łącząc patchcordy z pigtailami zespawanymi z kablem światłowodowym. Adaptery jednomodowe cechuje posiadanie ceramicznego elementu centrującego i jest on bardziej precyzyjnie wykonany niż adapter wielomodowy. Urządzenie może być stosowane w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.

Schemat światłowodu wielomodowego


Sygnał w światłowodzie wielomodowym pozwala na rozchodzenie się w nim modów światła o różnych wielkościach. Poprzez rozpowszechnianie wielu modów światła w światłowodzie, następuje tzw. dyspersja modowa, czyli rozmycie sygnału. Takie zjawisko ma wpływ na zmniejszanie prędkości oraz odległości transmisji. Światłowód wielomodowy jest idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy nie występuje konieczność transmisji na odległości większe niż 5 km.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Każde z oferowanych przez nas adaptery hybrydowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Specyfikacja
Producent Qoltec
Typ Simplex
Typ włókna Wielomodowy
Rodzaj złączy LC/UPC - ST/UPC
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Opakowanie Polybag
Głębokość / Długość opakowania [mm] 40
Szerokość opakowania [mm] 15
Wysokość opakowania [mm] 70
Waga brutto [kg] 0.0100
Waga netto [kg] 0.0090
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Typ Simplex
Rodzaj złączy LC/UPC - ST/UPC
Typ włókna Wielomodowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Opakowanie Polybag
Gwarancja 24 miesiące
Szerokość opakowania [mm] 15
Głębokość / Długość opakowania [mm] 40
Wysokość opakowania [mm] 70
Waga netto [kg] 0.0090
Waga brutto [kg] 0.0100
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.