• Qoltec Adapter hybrydowy LC/UPC - FC/UPC | Simplex | Singlemode

Symbol: 54149

Adapter hybrydowy służący do połączenia światłowodów jednomodowych. Złącza: LC/UPC - FC/UPC Typ: Simplex

25.57
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 9
Paczkomaty InPost 9
Kurier GLS 15
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg
EAN 5901878541495
Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach LC/UPC - FC/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, łącząc patchcordy z pigtailami zespawanymi z kablem światłowodowym. Adaptery jednomodowe cechuje posiadanie ceramicznego elementu centrującego i jest on bardziej precyzyjnie wykonany niż adapter wielomodowy. Urządzenie może być stosowane w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Sygnał w światłowodzie jednomodowym nie rozprasza się, a strumień danych przesyła się równolegle do osi i dociera na koniec włókna w jednym modzie bez odbić. Światłowody jednomodowe są idealnym rozwiązaniem do komunikacji światłowodowej na duże odległości, ponieważ sygnał może być transmitowany bez żadnego wzmacniania nawet do 100 km.
Specyfikacja
Rodzaj złączy LC/UPC - FC/UPC
Typ Simplex
Typ włókna Jednomodowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Opakowanie Polybag
Waga brutto 0,008 kg
Waga netto 0,003 kg
Typ Simplex
Rodzaj złączy LC/UPC - FC/UPC
Typ włókna Jednomodowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,003 kg
Waga brutto 0,008 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.