• Qoltec Adapter hybrydowy LC/UPC - FC/UPC | Simplex | Multimode

Symbol: 54148

Adapter hybrydowy służący do połączenia światłowodów wielomodowych. Złącza: LC/UPC - FC/UPC Typ: Simplex

39.54
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 7.9
Paczkomaty InPost 7.9
Kurier GLS 15
Dostępność Średnia dostępność
EAN 5901878541488

Opis produktu


Adapter hybrydowy służy do połączenia światłowodów jednomodowych lub wielomodowych o złączach LC/UPC - FC/UPC, które najczęściej wykorzystywane są w przełącznicach, łącząc patchcordy z pigtailami zespawanymi z kablem światłowodowym. Adaptery jednomodowe cechuje posiadanie ceramicznego elementu centrującego i jest on bardziej precyzyjnie wykonany niż adapter wielomodowy. Urządzenie może być stosowane w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.

Schemat światłowodu wielomodowego


Sygnał w światłowodzie wielomodowym pozwala na rozchodzenie się w nim modów światła o różnych wielkościach. Poprzez rozpowszechnianie wielu modów światła w światłowodzie, następuje tzw. dyspersja modowa, czyli rozmycie sygnału. Takie zjawisko ma wpływ na zmniejszanie prędkości oraz odległości transmisji. Światłowód wielomodowy jest idealnym rozwiązaniem w przypadku, gdy nie występuje konieczność transmisji na odległości większe niż 5 km.
Specyfikacja
Szerokość opakowania 15 mm
Głębokość / Długość opakowania 40 mm
Wysokość opakowania 70 mm
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/UPC - FC/UPC
Typ Simplex
Typ włókna Wielomodowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Opakowanie Polybag
Waga brutto 0,0100 kg
Waga netto 0,0090 kg
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Typ Simplex
Rodzaj złączy LC/UPC - FC/UPC
Typ włókna Wielomodowy
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa adaptera. Może być stosowany w światłowodach o dużej prędkości transmisji danych.
Opakowanie Polybag
Waga netto 0,0090 kg
Waga brutto 0,0100 kg
Gwarancja 24 miesiące
Wysokość opakowania 70 mm
Szerokość opakowania 15 mm
Głębokość / Długość opakowania 40 mm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.