• Qoltec 12 x Pigtail światłowodowy LC/APC | Singlemode | G652D | 2m

Symbol: 54357

Zestaw 12 pigtaili optycznych jednomodowych Złącza: LC/APC Standard: G652D Długość kabla: 2 m

33.03 -10% 29.73
Do końca promocji pozostało:
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 7.9
Paczkomaty InPost 7.9
Kurier GLS 15
Dostępność Duża dostępność
EAN 5901878543574

Opis produktu


Pigtail światłowodowy marki Qoltec przeznaczony jest do przyłączania w przełącznicach kabli dystrybucyjnych. Pigtail cechuje się łatwym sposobem instalacji, obsługą szybkiej sieci transmisji światłowodowej, powtarzalnością pomiarów oraz niską tłumiennością. Wykonany z tworzywa pozwalającego na pracę w szerokim zakresie temperatur.
Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/APC
Rodzaj pigtaila Jednomodowy
Standard włókna G652D
Długość kabla 2 m
Kolor Żółty, Zielony
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej.
Opakowanie Blister
Waga brutto 0,0970 kg
Waga netto 0,0470 kg
Producent Qoltec
Rodzaj złączy LC/APC
Standard włókna G652D
Rodzaj pigtaila Jednomodowy
Długość kabla 2 m
Kolor Żółty, Zielony
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa szybkiej sieci transmisji światłowodowej.
Opakowanie Blister
Waga netto 0,0470 kg
Waga brutto 0,0970 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.