• Qoltec Patchcord światłowodowy SC/APC - SC/APC | Singlemode | 9/125 | G652D | Duplex | 200m

Symbol: 54094

Patchcord optyczny jednomodowy Złącza: SC/APC - SC/APC Standard: G652D Średnica kabla: 3.0 mm Długość kabla: 200 m

207.56
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Paczkomaty InPost 0
Kurier GLS 15
Dostępność Mało
EAN 5901878540948

Opis produktu


Patchcord światłowodowy znajduje zastosowanie w sieciach takich jak LAN, WAN, CCTV oraz telefonicznych, np. w biurze, domu lub przemyśle. Okablowanie światłowodowe cechuje się odpornością na zakłócenia i przesłuchy elektromagnetyczne, niezawodnością, bezpieczeństwem pracy z racji braku iskrzenia oraz napięcia, a także dużą pojemnością informacyjną każdego poszczególnego włókna. Pod uwagę należy również wziąć fakt, że patchcord światłowodowy umożliwia przesyłanie sygnałów na duże odległości z powodu małych strat we włóknie światłowodowym, utrudnia podsłuch przesyłania danych, a także generuje niskie i wciąż obniżające się koszty.

Schemat patchcorda


1. Kabel światłowodowy: konstrukcja ścisłej tuby ze standardem G652D z włóknem aramidowym jako wzmocnieniem, które cechuje się wysoką wytrzymałością, elastycznością, absorpcją energii, odpornością termiczną oraz lekkością, a także 3.0 mm zewnętrzna niepalna powłoka kabla (LSZH), która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. 2. Zakończenie: złącza SC/APC - SC/APC.

Zaufanie potwierdzone gwarancją


Zależy Ci na wysokiej jakości kupowanego produktu? Nasze rozwiązania spełnią Twoje oczekiwania. Oferowane przez nas kable światłowodowe objęte są 24 miesięczną gwarancją obowiązującą od dnia zakupu.

Specyfikacja
Producent Qoltec
Rodzaj patchcorda Jednomodowy
Rodzaj złączy SC/APC - SC/APC
Typ włókna 9/125
Standard włókna G652D
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Tłumienność <0.3 dB</td>
Kolor Żółty
Powłoka LSZH
Straty odbiciowe >60 dB
Element wzmacniający Włókno aramidowe
Średnica pola modu 9 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Średnica kabla 3.0 mm
Długość kabla 200 m
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Szpula
Waga netto 3,2220 kg
Waga brutto 3,2350 kg
Gwarancja 24 miesiące
Producent Qoltec
Rodzaj złączy SC/APC - SC/APC
Rodzaj patchcorda Jednomodowy
Typ transmisji światłowodowej Duplex
Standard włókna G652D
Typ włókna 9/125
Średnica pola modu 9 µm
Średnica płaszcza włókna 125 µm
Powłoka LSZH
Średnica kabla 3.0 mm
Tłumienność <0.3 dB
Straty odbiciowe >60 dB
Element wzmacniający Włókno aramidowe
Długość kabla 200 m
Kolor Żółty
Informacje dodatkowe Łatwa instalacja i obsługa światłowodu, duża prędkość transmisji danych. LSZH - zewnętrzna niepalna powłoka kabla, która podczas pożaru nie wydziela szkodliwych gazów. Produkt indywidualnie testowany.
Opakowanie Szpula
Waga netto 3,2220 kg
Waga brutto 3,2350 kg
Gwarancja 24 miesiące
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.